Monitoring & IT jako Instalator i Dystrybutor Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń Obiektów i Mienia oferuje Państwu skuteczne rozwiązania zapewniające całodobowe zabezpieczenie domu i mieszkania. W naszej ofercie znajdą Państwo monitoring domu, kamery na zewnątrz domu, rejestratory cyfrowe, kamery na zewnątrz ukryte, kamery przemysłowe i wiele innych.

Nasza niewielka firma posiada własnych wykwalifikowanych instalatorów oraz serwisantów. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych dlatego, też przy zakupie sprzętu można liczyć na montaż systemu alarmowego lub montaż monitoringu w atrakcyjnej cenie.

Informacji na temat: Ile kosztuje instalacja Monitoringu domu oraz jaka jest cena założenia Systemu Alarmowego w domu możesz zasięgnąć kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy na stronie, dzwoniąc pod nr 883 287 742, lub pisząc na biuro@monitoring-system.pl

W obecnych czasach coraz częściej zdarzają się przypadki naruszenia naszej prywatności w postaci nie uzasadnionego wtargnięcia na teren posesji, włamań, napadów, kradzieży. Decydując się na urlop poza domem czy wyjeżdżając na długie wakację nie zawsze możemy polegać na sąsiadach, szczególnie jeżeli nasz dom jest zlokalizowany zdala od innych posesji.

Pojawia się pytanie, jak zabezpieczyć dom, mieszkanie przed włamaniem ?

Stosowanie różnego rodzaju zabezpieczeń mechanicznych typu drzwi antywłamaniowe, specjalne zamki, okna antywłamaniowe, kłódki, szyfry są elementami bardzo ważnymi jednak oferują częściowe zabezpieczenie domu. Na szczęście dzisiejsza, zaawansowana technika oferuje nam również wiele skutecznych alternatyw zabezpieczenia mienia. Doskonałym dopełnieniem zabezpieczeń mechanicznych jest monitoring domu, który skutecznie odstrasza potencjalnych złodziei. Całodobowy monitoring posesji zwiększa nasze szanse w przypadku aktów wandalizmu, dewastacji, zniszczenia, podpalenia itp. i może być materiałem dowodowym w sprawie na Policji. W zależności od zastosowanego rodzaju dysku twardego materiał może być przechowywany nawet do kilku miesięcy wstecz.

Firma Monitoring & IT skupia w swoich szeregach specjalistów z branż: systemy zabezpieczeń, instalacje elektryczne oraz obsługa informatyczna. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaprojektować i wykonać monitoring domu dopasowany elastycznie do twoich wymagań. Jeżeli interesuje cię również alarm domowy zapraszamy do kontaktu.

Opierając się o zaawansowaną technologie jaką oferują obecne rejestratory BCS możliwe jest ustawienie urządzenia tak aby zapewnić ci monitoring online. Poza tym udostępniamy również możliwość podglądu obrazu z kamer w każdym miejscu w domu, zaczynając od każdego komputera dostępnego w sieci lokalnej, poprzez tablety na telefonach komórkowych kończąc(dedykowana aplikacja). Jeżeli w danej chwili znajdujesz się poza domem, na wakacjach, na urlopie, w pracy, wystarczy dostęp do przeglądarki aby uruchomić Monitoring przez Internet i podglądnąć co się dzieje na terenie twojej posesji 24 godziny na dobę.

Często zdarza się także, że z braku czasu jesteśmy zmuszeni pozostawiać nasze dzieci z opiekunką na długie godziny. Dzięki kamerom mamy możliwość kontroli opiekunki czy należycie wykonuje swoje obowiązki. Monitoring na zewnątrz domu powinien być uprzednio solidnie zaprojektowany i dokładnie przemyślany. Kamery na zewnątrz domu powinny być umiejscowione tak, aby obejmować możliwie jak najwyraźniej wszystkie wejścia i okna. W kluczowych punktach jak drzwi wejściowe czy drzwi garażowe powinny zostać zastosowane kamery na zewnątrz ukryte oferujące jakość wystarczającą do rozpoznania twarzy intruza.


Oferujemy projekt, montaż, uruchomienie i obsługę całego systemu tak aby twój monitoring domu był niezawodny i skuteczny.

Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze odpowiednich kamer do panujących warunków. Oferujemy projekt, montaż, uruchomienie i obsługę całego systemu tak aby twój monitoring domu był niezawodny i skuteczny.

Jeżeli jednak posiadasz niezbędną wiedzę i chciałbyś montażu dokonać sam, w takiej sytuacji proponujemy zestawy monitoringu dostępne w naszym sklepie. Gotowe , kompletne zestawy do monitoringu wewnętrznego jak i zewnętrznego znajdziesz poniżej oraz w menu sklepu MONITORING. Nasza obsługa techniczna oferuje pełne wsparcie podczas montażu i uruchomienia zestawu.

Jeżeli potrzebujesz zestaw zawierający konkretny rejestrator bądź wybrane przez ciebie kamery skontaktuj się z nami a skompletujemy dla ciebie taki zestaw uwzględniając zniżkę cenową. Pamiętaj, w zestawie sprzęt otrzymasz zawsze taniej!

Kamery do domu czy skuteczne?
Jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń domu przed włamaniem jest monitoring domu. Kamery na zewnątrz domu pozwalają na szybkie wykrywanie włamań. Nagranie z kamer można też wykorzystać do ścigania przestępców. Kamery na zewnątrz ukryte są niezauważalne dla ludzkiego oka. Zapewniają one wyraźny obraz 24 godziny na dobę, w zmiennych warunkach atmosferycznych i umożliwiają rejestrowanie obrazu nawet w zupełnej ciemnośći. Dlatego też monitoring domu pozwala na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców oraz ochrona mienia. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe systemy monitoringu, kamery na zewnątrz domu, rejestratory cyfrowe DVR, kamery na zewnątrz ukryte, kamery przemysłowe i wiele innych. Dobierając odpowiednią kamerę do monitoringu domu mogą Państwo skorzystać z fachowego doradztwa naszych specjalistów.

Bezprzewodowy system kamer do domu
Bezprzewodowy system domowych kamer umożliwia przesyłanie obrazu na duże odległości bez utraty wysokiej jakości obrazu i bez konieczności montażu przewodów. Są powszechnie stosowane w miejscach użyteczności publicznej, przedsiębiorstwach i domach prywatnych. Bezprzewodowy system domowych kamer do pracy potrzebuje najczęściej podłączenia do sieci komputerowej. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ są kompatybilne z wieloma urządzeniami typu smartfon czy tablet. Jeśli znajdujesz się poza domem, możesz poprzez wybrane urządzenie uruchomić monitoring przez internet i zobaczyć, co dzieje się na terenie twojej posesji w dowolnym czasie. Jeśli chcą Państwo zwiększyć bezpieczeństwo swoich bliskich lub swojego mienia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą obejmującą bezprzewodowy system domowych kamer i wielu innych.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć