Zestawy do monitoringu IP

Sklep internetowy Monitoring-System.pl to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo zestawy monitoringu bezprzewodowego od takich producentów jak Kenik, HIK VISION, Dahua czy Gise. Tego typu gotowe zestawy monitoringu WIFI to głównie rozwiązania przeznaczone do użytku domowego, jednak w sprzedaży mamy także zestawy typowo przemysłowe i nieco bardziej profesjonalne w zależności od zapotrzebowania.  Typowa Kamera IP jest podłączana tradycyjnie kablowo za pomocą złącza RJ45 do portów Ethernet – natomiast bywa, że kamera taka posiada  dodatkowo moduł jako standard bezprzewodowy Wi-Fi – dzięki któremu możemy połączyć ją z najbliższym routerem czy innym punktem dostępowym w pobliżu. 

Kompletny zestaw do monitoringu

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich lub lubisz mieć na oku swoją posesję, biuro lub inny obiekt? Zainwestuj w odpowiedni monitoring i kamery przemysłowe. Kompletny zestaw do monitoringu składa się zazwyczaj z odpowiedniej kamery, rejestratora cyfrowego, dysku twardego, zasilacza, listwy zasilającej. Zestaw jest gotowy do natychmiastowego użycia. Monitoring bezprzewodowy zapewnia pracę 24 godziny na dobę i umożliwia zapis, podgląd, archiwizację nagrania. Producent podaje 100 metrowy zasięg kamer w terenie otwartym, z kolei po zastosowaniu odpowiedniej anteny zewnętrznej, zasięg może wynosić nawet kilka kilometrów. Wszystkie oferowane w zestawach kamery oferują bardzo dobrą jakość obrazu i są przeznaczone do monitoringu zewnętrznego, jak i wewnętrznego.
Kamery zewnętrze są wyposażone w diody podczerwieni, dzięki którym rejestrują obraz w całkowitej ciemności. Są one także przystosowane do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Profesjonalne systemy, w skład których wchodzą 4 kamery Full HD, zapewniają doskonałą szczegółowość obrazu.

Zestaw monitoringu zewnętrznego

Aby zagwarantować sobie i swoim bliskim wystarczającą ochronę przed włamywaczami i dewastacją, monitoring powinien być kompletny. Dlatego też warto wybrać odpowiedni monitoring bezprzewodowy, którego elementy będą sprawnie pracowały na terenie wybranego obiektu. Kamery należy umieścić w miejscach, w których najczęściej dochodzi do włamania, czyli drzwi wejściowych, drzwi tylnich i przy oknach. Zestaw do monitoringu zewnętrznego zagwarantuje kompleksową ochronę i kontrolę osób odwiedzających obiekt. W takim zestawie znajdziesz odpowiednio dobrane kamery, które dostosowane są do działania zmiennych warunków atmosferycznych. Dysponujemy zestawami o różnej liczbie kamer, abyś mógł wybrać najlepszą konfigurację dla siebie.

Zestawy do monitoringu IP

porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 639,00 zł brutto
519,51 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 897,00 zł brutto
729,27 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1 199,00 zł brutto
974,80 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1 299,00 zł brutto
1 056,10 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1 349,00 zł brutto
1 096,75 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1 799,00 zł brutto
1 462,60 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1 849,00 zł brutto
1 503,25 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1 990,00 zł brutto
1 617,89 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 2 159,00 zł brutto
1 755,28 zł netto
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć