Kamery specjalistyczne na podczerwień

Na tej podstronie zebraliśmy szeroką gamę kamer specjalistycznych, w tym modele termowizyjne, na podczerwień oraz z czujnikiem ruchu. Skupiamy się na dystrybucji zaawansowanych rozwiązań od topowych dostawców, takich jak Xiaomi, OVERMAX czy LG. Proponowane kamery wyróżniają się rozbudowaną funkcjonalnością, znajdując zastosowanie nie tylko w szeroko pojętym monitoringu, lecz także podczas opieki nad dzieckiem, dochodzeniach detektywistycznych czy próbach uchwycenia na filmie rzadkich zwierząt (kamera na ruch).


Szeroki wybór kamer o specjalnym zastosowaniu


Rozbudowana kategoria produktowa obejmuje dziesiątki modeli kamer, które dzięki nowoczesnym możliwościom techniczny i niestandardowym konstrukcjom dają użytkownikom wiele możliwości. W sprzedaży mamy między innymi:

  • kamery termowizyjne i na podczerwień - niezawodne wyposażenie pozwalające na zdecydowaną poprawę działania monitoringu po zmroku. Modele z termowizją dodatkowo umożliwiają wykrywanie obiektów o temperaturze wyróżniającej się na tle otoczenia.
  • fotopułapki - rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim dla leśników oraz fascynatów nocnego życia zwierząt. Dzięki niewielkim rozmiarom i dopracowanemu systemowi montażowemu z kamer tego typu korzysta się również w celu obserwacji pól, stawów, upraw, a także w nadzorze drewna czy nielegalnego wywozu odpadków do lasu.
  • akcesoria szpiegowskie - kamery o niestandardowych kształtach i wymiarach, które bardzo łatwo można ukryć w niewidocznym miejscu np. czujce ruchu, przewodach wentylacyjnych, rurach, silnikach itp.
  • nianie elektroniczne - urządzenia ułatwiające opiekę nad najmłodszymi dziećmi dające rodzicom stałą kontrolę nad ich zachowaniem podczas snu
  • rejestratory trasy - kamera przeznaczona do nagrywania zdarzeń drogowych, sprawdza się szczególnie dobrze podczas dłuższych tras, kiedy to ryzyko kolizji spowodowanej przez innych uczestników ruchu drogowego rośnie.
Oferujemy Państwu dostęp do sprzętu bazującego na niezawodnych komponentach - czujnik ruchu czy specjalna optyka pozwalająca na wykorzystanie podczerwieni lub rejestracji w trybie termowizyjnym to technologie, dzięki którym można w odpowiedni sposób zadbać o bezpieczeństwo osób i mienia.

Kamery specjalistyczne

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć