Rejestratory analogowe

W sklepie Monitoring-System.pl dostępna jest kompletna gama rejestratorów do kamer monitoringu. Urządzenie tego typu to niezbędny element systemu składającego się z kamer analogowych. Jako specjalistyczny portal możemy zaoferować Państwu szeroką gamę modeli od uznanych producentów, w tym Dahua, Gise, Kenik i HIK VISION. Przygotowaliśmy bogaty wybór wariantów ze wszystkich segmentów cenowych, co pozwala znaleźć rejestrator dopasowany do potrzeb niezależnie od ilości źródeł, z których dostarczany jest obraz czy wielkości danego obiektu.

Niezawodne rejestratory do kamer w monitoringu domowym i przemysłowym


Niezależnie od typu kamery oraz rodzaju wykorzystywanej technologii zapisu, z pewnością w naszym katalogu produktowym dostępny jest model rejestratora o pełnej kompatybilności. Wszystkie urządzenia z tej kategorii wyróżniają się nowoczesnym oprogramowaniem i wysokiej klasy hardware, co gwarantuje niezawodną, bezawaryjną pracę w trybie ciągłym. W sprzedaży mamy rozwiązania dostosowane zarówno do małych systemów monitoringu, jak i sieci wykorzystywanych na terenie dużych obiektów przemysłowych.

Oprócz ilości równocześnie obsługiwanych kamer poszczególne rejestratory różnią się pod względem oferowanej funkcjonalności. Już najbardziej podstawowe z nich umożliwiają podgląd mobilny na smartfonie oraz obsługę w chmurze, a ponadto wyposażone są w protokół ONVIF zapewniający wsparcie dla wszystkich najpopularniejszych formatów. W przypadku wyższej półki cenowej możecie Państwo liczyć dodatkowo na innowacyjną inteligentną analizę obrazu pozwalającą np. na automatyczne wykrycie intruza czy przekroczenie linii.

Rejestratory analogowe

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć