Zasilacze przemysłowe i uniwersalne do kamer

W sprzedaży mamy kompletną gamę uniwersalnych i przemysłowych zasilaczy do kamer oraz innych urządzeń. Jesteśmy partnerem handlowym najlepszych producentów na rynku, w tym Dahua, Pulsar, ESPE czy MEAN+WELL. W starannie wyselekcjonowanym katalogu produktowym czekają na Państwa zaawansowane technologicznie modele w pełni kompatybilne ze zdecydowaną większością systemów monitoringu, alarmowych, elektronicznych i automatycznych wykorzystywanych w celach prywatnych oraz publicznych. 

Zadbaj o stały dostęp do energii elektrycznej w Twojej sieci monitoringu

Oferujemy wysokiej klasy uniwersalne i przemysłowe zasilacze do zabudowy, montażu natynkowego oraz wolnostojące. Sprzęt dostępny w tej kategorii sprawdza się w przypadku zasilania urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia na poziomie 12 V. Asortyment obejmuje modele skrzynkowe, buforowe, desktop i rozgałęźniki zasilania, które doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności doprowadzenia energii elektrycznej do kamery, kiedy zachodzi potrzeba rozbudowy istniejącego systemu monitoringu.

W zależności od wariantu możecie Państwo kupić zasilacz wyposażony w kilka lub nawet kilkanaście wejść (w przypadku wersji przemysłowej), co gwarantuje komfortowy wybór niezależnie od ilości kamer obecnych na terenie danego obiektu. Każdy produkt z oferty naszego sklepu wyróżnia się wysokimi parametrami technicznymi i solidnym wykonaniem. Sklep Monitoring-System.pl to także miejsce, gdzie dostępna jest kompletna gama solidnego, funkcjonalnego osprzętu montażowego.

Zasilacze przemysłowe i uniwersalne

porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 18,99 zł brutto
15,44 zł netto
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć