Zestawy do bram przesuwnych

Naszym klientom z Krakowa i okolic oferujemy niezawodne zestawy do bram przesuwnych od takich uznanych marek jak Nice, Key czy Faac w niezwykle konkurencyjnej cenie. Dzięki specjalistycznej wiedzy możemy Państwu zaproponować starannie wyselekcjonowane napędy, które dzięki swojej funkcjonalności, poziomowi wykonania i praktycznym rozwiązaniom montażowym cieszą się bardzo dużą popularnością. W sprzedaży mamy dziesiątki systemów sprawdzających się zarówno na prywatnych posesjach, jak i w przypadku natężonego ruchu na terenie wszelkiego rodzaju obiektów publicznych, komercyjnych bądź przemysłowych.


Solidne i niezawodne napędy przydomowe oraz przemysłowe


Oferowane rozwiązania bazują na wysokogatunkowych komponentach oraz nowoczesnych technologiach. Każdy zestaw wyposażony jest w gotowe do długotrwałej, intensywnej eksploatacji siłowniki prezentujące znakomite parametry techniczne. Dzięki temu nawet przy ciężkich bramach (kutych w przypadku zastosowań domowych oraz ciężkich stalowych kurtyn przemysłowych) użytkownicy mogą liczyć na płynne przesuwanie. Warto podkreślić, że szybkość pracy urządzenia zależy od wybranego napędu. Mechanizmy pracują cicho, a w razie braku zasilania możliwe jest ich ręczne otwarcie.

Poza siłownikami proponowane komplety obejmują szereg komponentów, dzięki którym otwieranie i zamykanie bramy przesuwnej jest bardzo wygodne. Para fotokomórek i pilot łączący się z bazą za pośrednictwem zintegrowanego odbiornika radiowego, co pozwala na aktywację systemu bez konieczności wysiadania z pojazdu. Opcjonalnie możecie Państwo postawić także na wariant sterowany aplikacją mobilną. Wszystkie komponenty wykonane są z solidnych tworzyw, co gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne.

Zestawy do bram przesuwnych

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć