Kamery analogowe, przemysłowe - monitoring działki, firmy i hali

Ważną część naszej oferty stanowią wysokiej klasy analogowe i przemysłowe kamery będące podstawą systemów monitoringu CCTV. W sprzedaży mamy zaawansowane rozwiązania sygnowane logo takich uznanych marek, jak Dahua, Gise, HIKVISION czy Kenik. Jako wieloletni dystrybutor rozwiązań z zakresu wideo bezpieczeństwa możemy Państwu zapewnić dostęp do kompleksowych rozwiązań, które równie dobrze sprawdzą się w celach prywatnych, jako monitoring domu i działki, co przemysłowych, jak firmy, hale, sklepy czy osiedla. Stawiamy na kompleksowe, indywidualne podejście do każdego zamówienia i dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mogli w pełni korzystać z całej funkcjonalności, jaką daje nowoczesny monitoring Full HD czy monitoring 4K. 

Kamery przemysłowe jako nieodłączny element monitoringu

Urządzenia do monitoringu znajdują zastosowanie w instytucjach pożytku publicznego, urzędach, obiektach usługowo-handlowych, coraz częściej także w miejscach prywatnych. Kamery do monitoringu nocnego lub całodobowego pozwalają śledzić na bieżąco obraz zapisywany na nośniku danych. Ich wybór powinien być uzależniony od zastosowania i funkcji, jakie mają spełniać. Kamery przemysłowe typu kopułkowego będą idealne do monitorowania obiektów usługo-handlowych takich jak restauracje czy sklepy. Taka kamera nie rzuca się w oczy, dzięki czemu klienci nie będą czuć się skrępowani. Kamera zewnętrzna Full HD to świetny wybór, jeśli liczy się dla Ciebie całodobowy monitoring działki. Urządzenie to rejestruje obraz o wysokiej szczegółowości, dzięki czemu w razie włamania czy kradzieży materiał może służyć za dowód dla Policji. 
Kamery kompaktowe będą odpowiednie do monitorowania hal produkcyjnych lub dużych powierzchni. Takie kamery do monitoringu nocnego są odporne na wilgoć i zmieniające się temperatury. Parkingi czy place budowy powinny być monitorowane przez kamery przemysłowe obrotowe. Ich obrotowa praca może uchwycić każde miejsce. W naszej ofercie znajdziesz kamery kompaktowe, kopułkowe, zewnętrzne, obrotowe a także ukryte. Ostateczne podjęcie decyzji dotyczącej wyboru najlepszego rodzaju monitoringu warto skonsultować z specjalistami w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu z nami. Dopełnimy wszelkich starań, aby pomóc Ci wybrać najlepsze kamery do monitoringu sklepu i domu.

Kamery analogowe, przemysłowe

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć