Kamery analogowe, przemysłowe

Ważną część naszej oferty stanowią wysokiej klasy analogowe i przemysłowe kamery stanowiące podstawę systemów monitoringu. W sprzedaży mamy zaawansowane rozwiązania sygnowane logo takich uznanych marek, jak Dahua, Gise, HIKVISION czy Kenik. Jako wieloletni dystrybutor rozwiązań z zakresu wideo bezpieczeństwa możemy Państwu zapewnić dostęp do kompleksowych rozwiązań, które równie dobrze sprawdzą się w celach prywatnych, jako monitoring działki, co przemysłowych, jak firmy, hali czy osiedla. Stawiamy na kompleksowe, indywidualne podejście do każdego zamówienia i dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mogli w pełni korzystać z całej funkcjonalności, jaką daje nowoczesny monitoring.

Kamery przemysłowe jako nieodłączny element monitoringu

Znajdują zastosowanie w instytucjach pożytku publicznego, urzędach, obiektach usługowo-handlowych, coraz częściej także w miejscach prywatnych. Kamery do monitoringu nocnego lub całodobowego pozwalają śledzić na bieżąco obraz zapisywany na nośniku danych. Ich wybór powinien być uzależniony od zastosowania i funkcji, jakie mają spełniać. Kamery przemysłowe typu kopułkowego będą idealne do monitorowania obiektów usługo-handlowych takich jak restauracje czy sklepy. Taka kamera nie rzuca się w oczy, dzięki czemu klienci nie będą czuć się skrępowani. Kamery kompaktowe będą odpowiednie do monitorowania hal produkcyjnych lub dużych powierzchni. Takie kamery do monitoringu nocnego są odporne na wilgoć i zmieniające się temperatury. Parkingi czy place budowy powinny być monitorowane przez kamery przemysłowe obrotowe. Ich obrotowa praca może uchwycić każde miejsce. W naszej ofercie znajdziesz kamery kompaktowe, kopułkowe, zewnętrzne, obrotowe a także ukryte. Ostateczne podjęcie decyzji dotyczącej wyboru najlepszego rodzaju monitoringu warto skonsultować z specjalistami w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu z nami. Dopełnimy wszelkich starań, aby pomóc Ci wybrać najlepsze kamery do monitoringu nocnego lub dziennego.

Kamery analogowe, przemysłowe

porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 49,99 zł brutto
40,64 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 83,00 zł brutto
67,48 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 109,00 zł brutto
88,62 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 139,00 zł brutto
113,01 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 195,56 zł brutto
158,99 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 231,24 zł brutto
188,00 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 239,99 zł brutto
195,11 zł netto
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć