Monitoring

Jeśli zależy Ci na szczególnie wysokiej jakości obrazu, który rejestruje kamera z monitoringu, z pewnością Kamera hd wifi spełni Twoje oczekiwania. Niektóre modele to jednocześnie kamery bezprzewodowe i kamery z zapisem sd. Takie ultra nowoczesne rozwiązania zapewnią wysoki komfort użytkowania. Kamery z zapisem sd umożliwiają zapis obrazu na karcie sd lub bezpośrednio na dysku twardym komputera. Kamera hd wifi pozwala na szybką komunikację z innymi urządzeniami takimi jak smartfon czy tablet.

Monitoring bezprzewodowy

Moduł wifi zapewnia możliwość przesyłania nagrania z monitoringu w dowolnym miejscu i czasie. Możesz oglądać wysokiej jakości obraz z kamery będąc poza domem czy biurem. Za pomocą takich kamer można szybko uzyskać dostęp do swojej firmy, mieć oko na dzieci lub rodziców wymagających opieki a także podglądać zwierzaki zostawione w domu. Dyskretne obudowy kamer sprawiają, że urządzenia są odpowiednie do monitoringu biur, mieszkań, a także powierzchni handlowych. w naszej ofercie znajdziesz kamery wifi, kamery bezprzewodowe, kamery z zapisem sd i wiele innych. Skorzystaj z fachowego doradztwa i wybierz najlepszy monitoring dla siebie.

Monitoring

porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1,72 zł brutto
1,40 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1,99 zł brutto
1,62 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 1,99 zł brutto
1,62 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 2,49 zł brutto
2,02 zł netto
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć