Monitoring

Jeśli zależy Ci na szczególnie wysokiej jakości obrazu, który rejestruje kamera z monitoringu, z pewnością Kamera hd wifi spełni Twoje oczekiwania. Niektóre modele to jednocześnie kamery bezprzewodowe i kamery z zapisem sd. Takie ultra nowoczesne rozwiązania zapewnią wysoki komfort użytkowania, a ich cena sprawia, że jest to propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Kamery z zapisem sd umożliwiają zapis obrazu na karcie sd lub bezpośrednio na dysku twardym komputera. Kamera bezprzewodowa hd wifi pozwala na szybką komunikację z innymi urządzeniami takimi jak smartfon czy tablet.

Monitoring bezprzewodowy

Moduł wifi zapewnia możliwość przesyłania nagrania z monitoringu w dowolnym miejscu i czasie. Możesz oglądać wysokiej jakości obraz z kamery będąc poza domem czy biurem. Za pomocą takich kamer można szybko uzyskać dostęp do swojej firmy, mieć oko na dzieci lub rodziców wymagających opieki a także podglądać zwierzaki zostawione w domu. Dyskretne obudowy kamer sprawiają, że urządzenia są odpowiednie do monitoringu biur, mieszkań, a także powierzchni handlowych. w naszej ofercie znajdziesz kamery wifi, kamery bezprzewodowe, kamery z zapisem sd i wiele innych. Skorzystaj z fachowego doradztwa i wybierz najlepszy monitoring dla siebie.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg specjalistycznych rozwiązań sygnowanych logo najlepszych marek na rynku. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię monitoring IP, analogowy, HD-CVI, HD-TVI, AHD czy kamery specjalistyczne, możemy zaoferować wiele alternatyw w każdym segmencie cenowym. W sprzedaży mamy zarówno gotowe zestawy obejmujące określoną liczbę kamer i całe niezbędne wyposażenie, a także najwyższej jakości osprzęt montażowy. Dzięki temu niezależnie od rozwiązań architektonicznych danego budynku kupisz system, który w optymalny sposób pozwoli zadbać o bezpieczeństwo osób i wartościowego mienia, które znajduje się na jego terenie.

Monitoring

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć