Bezprzewodowe systemy alarmowe

Naszym klientom stacjonarnie w Krakowie oraz online na terenie całego kraju oferujemy bezprzewodowe systemy alarmowe od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Dystrybuujemy alarmy od Orno, Satel Micra, Elmes, Satel Abax i Aero-Ropam. Kategoria obejmuje zarówno kompletne zestawy, jak i wszystkie niezbędne akcesoria montażowe i inne komponenty dostępne osobno. Rozbudowany asortyment to gwarancja komfortowego wyboru niezależnie od wielkości chronionego obiektu oraz oczekiwanej funkcjonalności.

Nowoczesne alarmy do zastosowań domowych i specjalnych


Podstawę oferowanych systemów stanowią zaawansowane detektory ruchu działające w trybie bezprzewodowym, które można dodatkowo połączyć w jedną sieć za pomocą centrali alarmowej. Takie rozwiązanie pozwala na równoczesne wykorzystanie nawet kilkudziesięciu elementów, co przekłada się na skutecznie zabezpieczenie przestrzeni przede wszystkim na wypadek nieautoryzowanego wtargnięcia osób trzecich. Większość modeli wyposażona jest w moduł GSM, który umożliwia natychmiastową komunikację nawet z kilkoma numerami telefonu równocześnie w przypadku odnotowania alarmującego zdarzenia.

Proponowane systemy są ekonomiczną alternatywą dla wideo monitoringu. Wykorzystanie bezprzewodowego alarmu to sposób na podniesienie bezpieczeństwa nie tylko na wielkopowierzchniowych posesjach, zakładach produkcyjnych czy obiektach publicznych. Jest to rozwiązanie sprawdzające się także w specjalistycznych celach medycznych lub wojskowych. Wszystkie produkty, które możecie Państwo znaleźć w naszym katalogu produktowym, wyróżniają się energooszczędną konstrukcją i solidnym wykonaniem zapewniającym wysoką odporność na wpływ czynników zewnętrznych.

Bezprzewodowe systemy alarmowe

porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 51,66 zł brutto
42,00 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 54,74 zł brutto
44,50 zł netto
porównaj
zadzwoń i zamów
youtube-movie
Cena 56,58 zł brutto
46,00 zł netto
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć