Zestawy do monitoringu analogowego - kamery

Kiedy potrzebne są rozwiązania umożliwiające monitoring nawet z 8 kamer równocześnie, zestawy z tej kategorii z pewnością spełnią oczekiwania. Oferujemy komplety do monitorowania analogowego, które dzięki rozbudowanej funkcjonalności i korzystnemu stosunkowi ceny do jakości sprawdzą się doskonale jako wyposażenie monitoringu szkoły, urzędu oraz innych obiektów użyteczności publicznej. W naszym sklepie znajdziecie Państwo nowoczesne rozwiązania od takich renomowanych dostawców jak Gise czy Kenik w wielu zróżnicowanych wariantach.

Stwórz system monitoringu domu lub szkoły z obrazem nawet z 8 kamer!

Przygotowaliśmy szeroką gamę zestawów pozwalających na stałe monitorowanie danych obiektów w czasie rzeczywistym z wielu kamer równocześnie. Dopracowany interfejs i zaawansowany system operacyjny dają użytkownikom wiele sposobów kontroli rejestratora - w zależności od modelu może to być myszka, CMS, przeglądarka internetowa, a nawet dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne. Proponowane systemy monitoringu wyróżniają się łatwym montażem, wysoką jakością obrazu nawet w przypadku najbardziej podstawowych wariantów oraz praktycznymi funkcjami detekcji równie dobrze sprawdzającymi się w szkole, co na prywatnej posesji.

Wszystkie komplety zawierają rejestrator, łączówki, wtyki, szybkozłącza oraz przewody. Ilość kamer zależy od konkretnej wersji - w większości przypadków istnieje możliwość późniejszej rozbudowy zestawu o dodatkowe źródła obrazu. Przed podjęciem decyzji zakupowej rekomendujemy sprawdzenie, czy w standardzie dołączony jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania nośnik pamięci (dostępny również osobno w asortymencie naszego sklepu).

Zestawy do monitoringu analogowego

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć