Monitoring IP

Szukasz kompletnego zestawu monitoringu do swojego domu lub biura? Nie wiesz, na jaki monitoring się zdecydować? Wybierz zestaw monitoringu bezprzewodowego złożony z kilku kamer IP. Taki zestaw umożliwi 24 godzinną pracę z możliwością zapisu, podglądu i archiwizacji przez internet. Montując do kamery odpowiednią antenę (odpowiedni nadajnik) można zwiększyć zasięg kamery nawet 1000 metrów (1km). Do podłączenia kamery wystarczy komputer lub laptop z kartą sieciową. Zestaw monitoringu bezprzewodowego składa się z wybranych kamer (ilość sztuk dopasowana do Twoich preferencji). i urządzenia bezprzewodowego do odbioru. Kamery IP w oferowanych przez nas zestawach oferują wysoką jakość obrazu zarówno w dzień, jak i po zmroku. Kamery o rozdzielczości najczęściej Full HD są wyposażone w specjalne diody, które doświetlają obraz w zupełnej ciemności. Każda kamera zewnętrzna jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (mrozu, deszczu, wilgoci) i na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jej działanie będzie stabilne i niezawodne. 

Zestaw monitoringu bezprzewodowego

Monitoring bezprzewodowy to idealne rozwiązanie w przypadku miejsc, w których instalacja przewodowa nie jest możliwa. Monitoring zwiększy poziom bezpieczeństwa Twoich bliskich i Twojego mienia. Nagranie z monitoringu może także okazać się niezbędne podczas szukania włamywacza przez policję. Jeżeli interesuje cię zestaw monitoringu bezprzewodowego zawierający konkretny rejestrator bądź wybrane przez ciebie modele kamer skontaktuj się z nami a skompletujemy dla Ciebie taki zestaw, jaki będzie odpowiadał Twoim indywidualnym preferencjom i oczekiwaniom. Poza tym uwzględnimy dla Ciebie zniżkę cenową. Pamiętaj, w zestawie kamery IP otrzymasz zawsze taniej! Skorzystaj z naszej oferty już dziś i poczuć się bezpiecznie w swoim domu i miejscu pracy. 

Monitoring IP

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć