SYSTEMY SZTUCZNEJ INTELIGENCJISystemy sztucznej inteligencji - zaawansowana technologia

Kamery AI SMD - klasyfikacja ludzi i pojazdów, wykrywanie twarzy, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, ochrona parametryczna, zliczanie obiektów.

Oferujemy Państwu również nieco bardziej zaawansowane rozwiązania dotyczące szeroko pojętej sztucznej inteligencji zaimplementowanej w kamerach oraz rejestratorach.

Dzięki algorytmom kamery mogą klasyfikować ludzi, samochody i inne obiekty a następnie dzięki analizie realizować określone funkcje.

Nierzadko kamery takie integrują się z systemami otwierania bramy wjazdowej, szlabanów ale i również systemami alarmowymi oraz kontroli dostępu.

Jedną z przykładowych technologii sztucznej inteligencji to DAHUA SMD

SMD czyli Smart Motion Detection to nowy moduł umożliwiający obsługę AI na zupełnie nowym poziomie. SMD pozwala na analizowanie kształtów osób i pojazdów w oparciu o wykrycie ruchu. Wszystko to dzięki algorytmowi głębokiego uczenia (deep learning). Przesyłanie alarmów odbywa się tylko w momencie gdy w na monitorowanym terenie pojawi się człowiek lub pojazd. W przypadku pojawienia się inny obiekt, taki jak np. zwierzę czy liść z drzewa, SMD nie przesyła fałszywego alarmu, tylko pomija obiekt. Filtrowanie fałszywych alarmów to główna zaleta SMD oraz wielka zaleta w porównaniu do dotychczasowego MD.

Kolejną zaletą SMD to szybkie wyszukiwanie celu, jaki narusza strefę. Wydobywanie i klasyfikacja osób i/lub pojazdów odbywa się na podstawie ogromnych danych wideo, aby użytkownicy końcowi mogli łatwo śledzić informacje bieżące oraz historyczne i analizować je. Możliwe jest filtrowanie osób i pojazdów do odtwarzania w celu szybkiego wyszukiwania celu. Oszczędza to wiele czasu podczas wyszukiwania konkretnych zdarzeń. Smart Motion Detection posiada Push Alarm w czasie rzeczywistym wysyłający wiadomość na smartfona o alarmie wtargnięcia przez człowieka co pozwala w łatwiejszy sposób dowiedzieć się co tak naprawdę zostało zauważone.

Wieloletie doświadczenie oraz szereg realizacji opartych o systemu sztucznej inteligencji - pozwalają nam zaoferować Państwu różne warianty i rozwiązania do osiągnięcia określonego celu.

Zapraszamy

Kontrola dostępu Kraków - Monitoring IT


Przycisk konfigurator wyceny