ALARMY - instalacja i montaż KrakówInstalacje alarmowe - montaż i wycena alarmów – Kraków


Dobrze zaprojektowany system alarmowy jest kluczowym czynnikiem zapewniającym skuteczną ochronę twoich bliskich i otoczenia. Dzisiejsze alarmy Kraków nie tylko chronią, ale nierzadko też wchodzą w skład szeroko pojętej automatyki budynkowej, integrując się z innymi systemami.

Profesjonalny system alarmowy jest doskonałym uzupełnieniem zabezpieczeń mechanicznych, które często dla doświadczonych włamywaczy okazują się zbyt słabe i prymitywne. Projekt takiego systemu powinien być dopasowany indywidualnie dla każdego obiektu, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze włamania.

Instalacje alarmowe - wycena i montaż alarmów Kraków

br> Dla przykładu dostępne w podstawowej wersji systemy alarmowe pozwolą właścicielowi dodatkowo zabezpieczyć pomieszczenia, drzwi i okna przed nieuprawnionym wtargnięciem, wzbudzając głośny sygnalizator dźwiękowy, który usłyszy wiele osób w okolicy. Z reguły w instalacji takiego systemu znajduje się kilka czujników, klawiatura i niewielka centrala alarmowa.

Bardziej zaawansowana wersja alarmu umożliwia podłączenie większej ilości różnorodnych czujników oraz urządzeń, wyzwalających reakcję na ich wzbudzenie. Sterowanie tutaj może odbywać się już nie tylko poprzez tradycyjną klawiaturę z kodem PIN, ale również z wykorzystaniem bezprzewodowych pilotów.

Oprócz powiadomienia dźwiękowego system może również wysłać sms-a, jeżeli zintegrujemy go np. z instalacją monitoringu. Na dowolnie wybrany adres e-mail możemy otrzymać obrazy z kamer na żywo z czasu włamania ułatwiające identyfikację sprawcy. Wbrew pozorom nierzadko już sama obecność systemu alarmowego może odstraszyć potencjalnych włamywaczy, dzięki czemu ryzyko kradzieży cennego wyposażenia budynku znacząco spada.


instalacje alarmowe kraków

Instalacje alarmowe dla firm i dla osób prywatnych

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku oraz elastyczne podejście do realizacji usług sprawiają, że jesteśmy w stanie dopasować się do różnorodnych potrzeb. Montujemy alarmy Kraków zarówno na zlecenie osób prywatnych, chcących zabezpieczyć na przykład swoje domy jednorodzinne, jak i dla przedsiębiorców. Proponowane przez nas instalacje alarmy Kraków oferują zróżnicowane możliwości konfiguracji urządzeń, a my wykorzystujemy te najbardziej sprawdzone, gwarantując naszym klientom z Krakowa pełne zadowolenie z efektów naszej pracy, w tym bezpłatny dojazd i opiekę serwisową.

Poznaj zalety naszych systemów alarmowych - wycena, montaż i instalacje alarmów Kraków

Oferta systemów i instalacji alarmowych adresowana jest do wszystkich klientów z Krakowa, woj. małopolskiego oraz woj. sąsiednich. Proponujemy rozwiązania alarmowe, które mogą być częścią standardowych zabezpieczeń. Szansa na wykrycie sprawcy znacząco rośnie przy zastosowaniu alarmów, których elementy są odpowiednio zakamuflowane i niedostępne dla potencjalnego włamywacza.

Do głównych zalet naszej oferty należy zaliczyć między innymi:
  • systemy alarmowe dopasowane do indywidualnych potrzeb;
  • pełne wsparcie techniczne;
  • montaż systemów alarmowych Kraków orazinstalacje dedykowane dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych;
  • kompleksowy montaż systemów alarmowych Kraków oraz jego konfiguracja;
  • gwarancja jakości i stabilności działania.

Wycena systemów alarmowych Kraków


Zainteresowanych z Krakowa i okolic zapraszamy do skorzystania z konfiguratora wyceny i montaż alarmów Kraków, który w łatwy sposób pozwoli nam szybko i precyzyjnie wycenić twoją instalację. W pełni wiążącą wycenę możemy przygotować po przeprowadzeniu wizji lokalnej w budynku.

Przycisk konfigurator wyceny