TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA - MONITORINGTelewizja przemysłowa cctv - Kraków


Ochrona wielkich osiedli mieszkaniowych, budynków produkcyjnych, hal magazynowych, parkingów, placów budowy i wielu innych wielkopowierzchniowych obiektów wymaga wykorzystania odpowiednio dobranych rozwiązań technologicznych. Swoje zastosowanie znajduje tutaj telewizja przemysłowa, która w ciągu ostatnich lat była intensywnie unowocześniana, stając się nie tylko skuteczną metodą na ochronę, ale także tanią i prostą w obsłudze. Z pomocą naszej krakowskiej firmy wdrożenie takiej instalacji, jej zaprojektowanie oraz skonfigurowanie oszczędza Państwa czas.

Telewizja przemysłowa - instalacje dopasowana do potrzeb - cctv Kraków

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam ocenić zróżnicowane oczekiwania wobec systemu monitoringu zależnie od charakteru biznesu, który ma podlegać takiej ochronie. Podczas projektowania systemów telewizji przemysłowej dokładnie analizujemy potrzeby oraz warunki techniczne, aby odpowiednio dobrać potrzebne urządzenia. Tym samym jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać ich potencjał i obniżyć koszty inwestycji, gwarantując szeroką funkcjonalność oraz skuteczność działania całego systemu.

Instalowana przez nas w Krakowie telewizja przemysłowa ma wiele wartościowych zalet, do których zalicza się przede wszystkim:

• możliwość rozbudowy systemu w przyszłości;
• prostota obsługi;
• podgląd w ramach wewnętrznej sieci, jak i przez internet;
• wysokiej jakości obraz video w różnych warunkach;
• profesjonalny montaż z odpowiednim rozplanowaniem całej instalacji.

Wygodny dostęp do podglądu z kamer

Ponieważ nasi instalatorzy, realizując zlecenia dla klientów z Krakowa, wykorzystują sprawdzone technologie, to możemy zapewnić stabilność działania takiego systemu przez długie lata. Podgląd video, który rejestruje telewizja przemysłowa, może być również dostępny w ramach wewnętrznej sieci. W razie potrzeby materiał można także nagrywać na zewnętrzne nośniki pamięci.

Kamery telewizji przemysłowej za pośrednictwem rejestratora mogą być podłączane do sieci internetowej. Dzięki temu nasi klienci, wykorzystując komputer lub dowolne urządzenie mobilne, mają narzędzie do kontroli monitorowanego obiektu z każdego miejsca na świecie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów z Krakowa i okolic. Proponujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne oraz udostępniamy cennik wdrożenia telewizji przemysłowej w zależności od potrzeb i skali zlecenia.

Telewizja przemysłowa kraków - zalety monitoringu


W ostatnich latach kamery monitoringu są coraz częściej stosowane przez wszelakie instytucje państwowe, przedsiębiorstwa oraz przez mieszkańców posesji prywatnych (dom, mieszkanie). Oprócz samego zabezpieczenia obszaru, jaki rejestrują kamery mają one również charakter prewencyjny. Sam fakt, iż w danym obiekcie funkcjonuje monitoring, pozwala w znacznym stopniu wyeliminować zdarzenia niepożądane, gdyż już samo zamontowanie kamery działa odstraszająco.


Dostępne możliwości wykorzystania monitoringu - cctv Kraków

Naturalnie jednak kamery nie mają tylko na celu odstraszać włamywaczy samą swoją obecnością. Jest to zaawansowany technologicznie sprzęt, który zapewnia wysoką jakość obrazu nie tylko za dnia, ale także w nocy, w tym przy niesprzyjającej pogodzie lub słabych warunkach oświetleniowych.

Wykonany przez nas montaż monitoringu w Krakowie pozwala między innymi na podgląd obrazu na żywo, również przez internet, a więc dosłownie z każdego miejsca na Ziemi. Do tego mamy oczywiście możliwość zapisu obrazu na zewnętrznych nośnikach pamięci i swobodnego zarządzania zapisanymi nagraniami. Dobrze rozmieszczonej instalacji kamer nie umkną nawet drobne szczegóły, w przypadku kiedy dochodzi do włamania lub kradzieży.

Montaż kamer – Kraków


telewizja przemysłowa - cctv kraków
Rodzaj elementów składających się na instalacje monitoringu uzależniamy od zastosowania i funkcji, jakie powinny pełnić. Przykładowo, jeżeli planujemy montaż kamer w biurze, typowe do tego celu będą kamery kopułkowe sufitowe, które zapewnią szeroki kąt widzenia pomieszczeń przy zachowaniu wymaganej jakości obrazu. Z kolei monitoring domu, jako posesji prywatnej w zależności od celu monitorowania z reguły składa się z przeważającej ilości kamer zewnętrznych tubowych, które swoimi rozmiarami często pozwalają zachować właścicielowi posesji odpowiednią dyskrecję. Tam, gdzie wymagana jest bezwzględnie szczegółowość rejestrowanego obrazu, stosuje się kamery wysokich rozdzielczości, zazwyczaj z obiektywem zmienno-ogniskowym, typowe zastosowanie takiej kamery to np. brama wjazdowa lub newralgiczne punkty obiektu jak wejścia i wyjścia, gdzie kamera zapewni np. odczyt tablic rejestracyjnych lub szansę na rozpoznanie człowieka. Dla dużych otwartych przestrzeni, gdzie zatrudnione są służby wartownicze np. monitoring budowy lub parkingu stosowane są kamery szybkoobrotowe (speeddome), pozwalające na skuteczną i szybką obserwację dużego terenu. Montaż instalacji systemów monitoringu świadczymy w dużej mierze u klientów na terenie Krakowa i okolic, jednak nasze usługi proponujemy również na terenie woj. małopolskiego i woj. sąsiednich.

Kompleksowa obsługa instalacji i kamer - telewizja przemysłowa Kraków

Nasza oferta to nie tylko montaż systemów wizyjnych, ale również serwis instalacji kamer, konserwacja systemu oraz integracja z innymi systemami komputerowymi, alarmowymi, kontroli dostępu itp. Proponowane przez naszą firmę kamery oraz inne rozwiązania technologiczne charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność. Nasze
kompleksowe usługi to także między innymi:
  • odpowiedni dobór sprzętu monitorującego do konkretnych potrzeb;
  • sprzedaż nowoczesnych, sprawdzonych i certyfikowanych kamer;
  • kompleksowy montaż instalacji zgodnie z wymaganiami zamawiającego oraz normami obecnymi na rynku;
  • długa gwarancja na sprzęt i zrealizowane prace.
Zapraszamy do kontaktu klientów z Krakowa i okolic, zainteresowanych montażem instalacji monitorujących, w celu poznania szczegółów naszej oferty.


Przycisk konfigurator wyceny