KONTROLA DOSTĘPU I REJESTRACJA CZASU PRACYKontrola i rejestracja czasu pracy - Kraków

Bezpieczeństwo zasobów firmy, monitorowanie efektywności pracy personelu, przydzielanie dostępu do odpowiednich stref, dostęp do informacji o składzie osób na wypadek nagłej ewakuacji. Wszystkie wymienione funkcje zapewnia system kontroli dostępu (KD) dedykowany dla firm z Krakowa.

Istotą działania systemów KD, dostarczanych przez Monitoring&IT Kraków jest zestaw urządzeń. W połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem sterują one ruchem osób na wybranych przejściach. Są narzędziem nieodzownym do prawidłowego zarządzania przedsiębiorstwem, którego użytkownicy otrzymują swój identyfikator (najczęściej w formie karty lub breloka), z jego pomocą system na podstawie wcześniej zaprogramowanych ustawień decyduje czy ten użytkownik posiada uprawnienia do otwarcia danego przejścia pomiędzy pomieszczeniami, korytarzami, obszarami firmy. Nowoczesna KD sprawia, że uprawnienia mogą być również nadawane wg czasu, np. w wybranych godzinach czy dniach tygodnia.

Kontrola dostępu Kraków


W niektórych firmach w Krakowie instalacja kontroli dostępu jest nieco bardziej złożona i zawiera większą ilość przejść. W takich przypadkach stosuje się podział na strefy np. pracownik działu handlowego często odwiedza pomieszczenie działu technicznego, co rozumiane jest przez system jako strefa jego pracy.

Rejestracja czasu pracy Kraków


Możliwości, jakie oferuje sam system KD ograniczają się z reguły do zapisu czasów przejść danego użytkownika. Posiadając zapisaną informację o czasach wejść i wyjść można wprowadzić dane do odpowiedniego oprogramowania, które obliczy i przygotuje raport na temat godzin pracy danego użytkownika np. w skali miesiąca, tygodnia, dnia itp. Na tej podstawie rejestracja czasu pracy w połączeniu z kontrolą dostępu tworzy jeden zintegrowany system. Zapraszamy do kontaktu klientów biznesowych z Krakowa i okolic, których interesuje kontrola odstępu oraz szczegóły związane z działaniem tego rodzaju systemu. Więcej na temat opisanych rozwiązań dowiedzą się Państwo podczas wizyty w naszym biurze w Krakowie.
Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy Kraków - Monitoring IT


Przycisk konfigurator wyceny