NASZE WYBRANE REALIZACJE
OBIEKTY HANDLOWE, KOMERCYJNE

- Hale produkcyjne
- Magazyny
- Hurtownie
- Sklepy, stoiska
- Gastronomiczne, restauracje, bary
Monitoring hali Czechowice K-EX

Montaż kamer IP Czechowice - oddział K-EXDla ogólnopolskiej firmy kurierskiej K-EX wykonaliśmy monitoring hali oddziału w Czechowicach. Realizację zlecenia zaczęliśmy od opracowania projektu rozmieszenia kamer. Miejsce ich rozlokowania pozwala na kontrolę odpowiednio dużego obszaru, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, w których może znaleźć się intruz, czyli najistotniejszych z punktu widzenia klienta. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, tylko w ten sposób można liczyć na jak najbardziej sprawowaną kontrolę nad określonym miejscem. Pozwala to na zwiększenie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Przeprowadziliśmy okablowanie hali i montaż kamer działających w oparciu o protokół IP (dosł. Internet Protocol), które są produkowane według najnowszych technologii. Kamery IP pozwalające na monitoring hali w Czechowicach gwarantują uzyskanie bardzo dobrej rozdzielczości i sprawdzają się jako narzędzie do rozpoznania osób.

Zainstalowanie monitoringu w siedzibie firmy K-EX objęło również montaż rejestratora obrazu w serwerowni oraz podłączenie systemu monitoringu do już istniejącej sieci LAN klienta.

Na koniec zajęliśmy się przeszkoleniem osób, których zadaniem jest obsługa zainstalowanych kamer i rejestratora. Odpowiednio wykwalifikowany personel jest kluczowym elementem właściwej polityki bezpieczeństwa firmy.


Zakres zlecenia:


  • - Projekt rozmieszczenia kamer monitoringu
  • - Okablowanie hali
  • - Montaż kamer IP oraz rejestratora w serwerowni
  • - Podłączenie systemu do sieci LAN klienta
  • - Szkolenie z obsługi

Nasi Klienci