Sprawdź co kupujesz >>

Lubię to!

Rejestrator do kamer

 
Głównym elementem kompletnego systemu monitoringu CCTV czy IP jest cyfrowy rejestrator do kamer. Kiedyś w powszechnym dostępie znajdowały się analogowe magnetowidy jednokanałowe, mające opinię niezbyt komfortowych w użytkowaniu, a do tego często zawodnych. W ostatnich latach odeszły one jednak bezpowrotnie do lamusa.

Cyfrowe rejestratory do kamer

 
Dzisiejsze cyfrowe rejestratory – wciąż udoskonalane przez producentów - posiadają nad nimi zdecydowaną przewagę. Umożliwiają wyświetlanie obrazów w czasie rzeczywistym zarówno z jednej kamery, jak i np. z czterech, ośmiu, szesnastu, dwudziestu czterech i więcej kamer. Działanie tych urządzeń staje się dziś coraz bardziej zależne od woli ich posiadacza. Mogą rejestrować obrazy w sposób ciągły, skupić się na ich rejestracji pod wpływem detekcji ruchu w polu widzenia kamery albo wychwytywać i przetwarzać sygnały wydawane przez urządzenia podłączone do rejestratora (np. czujki). Ponadto, użytkownik sam decyduje, jaki obraz obejrzy w danej chwili – wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk. Wszystkie nagrania można archiwizować dzięki zapisaniu ich na płytach CD/DVD czy też nośnikach USB. Najnowsze modele rejestratorów zapewniają dodatkowo nieograniczony podgląd obrazów z telewizji przemysłowej przez Internet.

Rynek rejestratorów monitoringu

 
W obecnych warunkach, w związku z ogromną liczbą konkurujących ze sobą firm i modeli, interesujący nas rejestrator do kamer można kupić już za kilkaset złotych – dostępne są na rynku także rejestratory znacznie droższe do nawet 5 tys. złotych mowa tutaj oczywiście o tych urządzeniach, które są najczęściej stosowane w małych oraz średnich firmach. Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujemy, powinniśmy mieć świadomość, że inwestycja ta zwróci się nam szybko i z nawiązką. 

Kamery do monitoringu - telewizja przemysłowa

W obecnych czasach monitoring stanowi nieodłączny element naszego życia. Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy różnorodne kamery do monitoringu. Telewizja przemysłowa, czyli system przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni pozwala na nadzór określonych pomieszczeń. Jest stosowana w obiektach usługowo-handlowych, ale też w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa to środek przeznaczony do obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń, świadczących o niebezpieczeństwie i zagrożeniu. Znajdziecie tu Państwo kamery do minitoringu takie jak CVI Full HD, Turbo HD HQ-VISION, rejestratory HD-CVI, rejestratory Turbo HD HQ-VISION, kamery CCTV i wiele innych. Wysoko wyspecjalizowane urządzenia zwiększą bezpieczeństwo Państwa otoczenia i chronionej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl

X
ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
Kamery, Telewizja Przemysłowa CCTV IP, Alarmy, Domofony, Sieci komputerowe, Anteny WIFI, Kontrola dostępu, Rejestracja czasu pracy
Sklep, Dystrybucja
Instalacje, Usługi
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z pełną gwarancją producenta. Zestawy do monitoringu, zestawy alarmowe, zestawy bezprzewodowe, urządzenia sieciowe IP.
Oferujemy również montaż kamer monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów, systemy bezprzewodowe, instalacje kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, instalacje nisko-prądowe. Nasze usługi objęte są pełną gwarancją. Sprawdź nasze realizacje i referencje.