Sprawdź co kupujesz >>

Lubię to!

O Nas

Nasza firma powstała z połączenia wieloletniego doświadczenia, szerokiej wiedzy i solidnej pracy fachowców z branż: systemów zabezpieczeń, instalacji elektrycznych oraz obsługi Informatycznej. 

Projektując instalację staramy się dopasować ją jak najlepiej do Państwa potrzeb i wymagań. Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie znajdując zawsze kompromis pomiędzy jakością a ceną. Montażu dokonujemy na sprzęcie stabilnym i co ważne sprawdzonym.

 
 
PROJEKTUJEMY, WYKONUJEMY ORAZ SERWISUJEMY:
 
instalacje monitoringu CCTV, IP
instalacje alarmowe (SSWiN)
instalacje domofonowe, wideodomofonowe
instalacje sieci komputerowych LAN, WLAN 
naprawa i serwis komputerów
instalacje kontroli dostępu (KD) i rejestracji czasu pracy (RCP)
 
 
Nasza niewielka firma posiada własnych wykwalifikowanych instalatorów oraz serwisantów. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych dlatego, też przy zakupie sprzętu można liczyć na montaż w atrakcyjnej cenie.

Zadowolonie naszych klientów pozwoliło nam zyskać liczne referencje do wglądu na życzenie. 
 
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z gwarancją potrzebny do pełnej i profesjonalnej instalacji monitoringu, systemu alarmowego, stanowiska komputerowego oraz sieci przewodowych i bezprzewodowych z szybką wysyłką lub odbiorem osobistym na terenie Krakowa.
 
Dzięki współpracy z największymi firmami dystrybucyjnymi w Polsce oferujemy atrakcyjne ceny.
 
Współpracujemy również z firmami OCHRONY dzięki czemu na życzenie po instalacji systemu alarmowego otrzymujecie Państwo pełną ochronę obiektu z dojazdem grupy interwencyjnej.
 
 
ZLECAJĄC NAM INSTALACJĘ MOŻESZ LICZYĆ NA PEŁEN PROFESJONALIZM ORAZ: 
 
  • Wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym oraz po gwarancyjnym 
  • Bezpłatny dojazd oraz wycenę instalacji
  • Rabaty na wybrane produkty w naszym sklepie 
  • Szkolenie z obsługi systemu 
 
Zapoznaj się cennikiem i naszymi usługami w zakładce.
 
 

Kamery do monitoringu - telewizja przemysłowa

W obecnych czasach monitoring stanowi nieodłączny element naszego życia. Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy różnorodne kamery do monitoringu. Telewizja przemysłowa, czyli system przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni pozwala na nadzór określonych pomieszczeń. Jest stosowana w obiektach usługowo-handlowych, ale też w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa to środek przeznaczony do obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń, świadczących o niebezpieczeństwie i zagrożeniu. Znajdziecie tu Państwo kamery do minitoringu takie jak CVI Full HD, Turbo HD HQ-VISION, rejestratory HD-CVI, rejestratory Turbo HD HQ-VISION, kamery CCTV i wiele innych. Wysoko wyspecjalizowane urządzenia zwiększą bezpieczeństwo Państwa otoczenia i chronionej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl

X
ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
Kamery, Telewizja Przemysłowa CCTV IP, Alarmy, Domofony, Sieci komputerowe, Anteny WIFI, Kontrola dostępu, Rejestracja czasu pracy
Sklep, Dystrybucja
Instalacje, Usługi
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z pełną gwarancją producenta. Zestawy do monitoringu, zestawy alarmowe, zestawy bezprzewodowe, urządzenia sieciowe IP.
Oferujemy również montaż kamer monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów, systemy bezprzewodowe, instalacje kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, instalacje nisko-prądowe. Nasze usługi objęte są pełną gwarancją. Sprawdź nasze realizacje i referencje.