Sprawdź co kupujesz >>

Lubię to!

Monitoring Bezprzewodowy

    

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, jak ważną rzeczą jest w dzisiejszych czasach umiejętność zapewnienia bezpieczeństwa sobie i swoim najbliższym. W obecnych warunkach, kiedy ludzie żyją coraz szybciej i często nie mają pojęcia, kto mieszka w ich sąsiedztwie, ochrona własnej osoby i mienia wydaje się jednym z najpoważniejszych wyzwań, przed jakimi wszyscy stajemy. Najdrobniejsze zaniechania w tym zakresie mogą skutkować fatalnymi konsekwencjami: bezpowrotną utratą dóbr materialnych, a w skrajnych wypadkach nawet życia.

 

Sprawowanie pieczy nad bezpieczeństwem i mieniem nie jest oczywiście zadaniem łatwym, ale z pomocą przyjść może nam monitoring bezprzewodowy – stosunkowo niedrogi i prosty w obsłudze mechanizm ochraniający nasze domy i pomieszczenia służbowe.

 

Właściciele domów, często dopiero co wykończonych nie rzadko decydują się na tego typu instalacje z uwagi na dużą ilość zalet jakie oferuje takie rozwiązanie. Kamery bezprzewodowe są łatwe w instalacji, montaż takiej kamery zajmuje mniej czasu ale co najważniejsze tego typu instalacja jest znacznie mniej inwazyjna i szkodliwa dla nowo powstałych, estetycznie wykończonych budynków. W takim przypadku nie ma konieczności wiercenia otworów w ścianach, prowadzenia i chowania nie wygodnych kabli. W skład takiego monitoringu radiowego wchodzi najczęściej sieć kamer oraz punkt odbiorczy, może to być np. Access point lub transmiter.  Transmitery kamer analogowych posiadają możliwość podłączenia się bezpośrednio do  monitora, telewizora, LCD itp. Zapewnia to stały 24h podgląd obrazu – tak w dzień, jak i w nocy.  Odbiornik i kamery możemy przenosić z miejsca na miejsce, pamiętając o tym, że dzieląca je odległość nie powinna być zbyt duża (dokładne dane w tym zakresie podaje każdorazowo producent). Każda kamery musi posiadać także własne zasilania z sieci lub akumulatorowe, należy o tym pamiętać.

 

Ceny sprzętu monitorującego są zróżnicowane. W kamery tego typu możemy się zaopatrzyć już za niecałe trzysta złotych  ale jeśli oczekujemy rozwiązań profesjonalnych warto zainwestować więcej. Z kwotę około 3000 zł kupimy już często zaawansowany system, gwarantujący poczucie bezpieczeństwa nam i naszym bliskim. Pamiętajmy: nadmierne oszczędzanie na życiu i zdrowiu może się zakończyć dramatycznie. Monitoring bezprzewodowy został stworzony po to, by zmniejszać ryzyko włamań i napaści do minimum. 

 

Kamery do monitoringu - telewizja przemysłowa

W obecnych czasach monitoring stanowi nieodłączny element naszego życia. Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy różnorodne kamery do monitoringu. Telewizja przemysłowa, czyli system przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni pozwala na nadzór określonych pomieszczeń. Jest stosowana w obiektach usługowo-handlowych, ale też w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa to środek przeznaczony do obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń, świadczących o niebezpieczeństwie i zagrożeniu. Znajdziecie tu Państwo kamery do minitoringu takie jak CVI Full HD, Turbo HD HQ-VISION, rejestratory HD-CVI, rejestratory Turbo HD HQ-VISION, kamery CCTV i wiele innych. Wysoko wyspecjalizowane urządzenia zwiększą bezpieczeństwo Państwa otoczenia i chronionej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl

X
ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
Kamery, Telewizja Przemysłowa CCTV IP, Alarmy, Domofony, Sieci komputerowe, Anteny WIFI, Kontrola dostępu, Rejestracja czasu pracy
Sklep, Dystrybucja
Instalacje, Usługi
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z pełną gwarancją producenta. Zestawy do monitoringu, zestawy alarmowe, zestawy bezprzewodowe, urządzenia sieciowe IP.
Oferujemy również montaż kamer monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów, systemy bezprzewodowe, instalacje kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, instalacje nisko-prądowe. Nasze usługi objęte są pełną gwarancją. Sprawdź nasze realizacje i referencje.