Sprawdź co kupujesz >>

Lubię to!

Sieci komputerowe bezprzewodowe

            

W obecnych czasach dynamicznego postępu technologicznego utrzymanie stabilnej i optymalnie działającej sieci komputerowej jest wręcz absolutnym minimum aby przedsiębiorstwa mogły się rozwijać i prawidłowo funkcjonować. Dziś chyba nikogo już nie dziwi fakt, że komputer stanowi podstawowe narzędzie pracy zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
 
Nasza firma powstała z połączenia wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy specjalistów zarówno z dziedziny komputerów jak i  elektronicznych systemów zabezpieczeń.
 

Projektujemy, wykonujemy, serwisujemy sieci komputerowe w Krakowie

 
sieci przewodowe LAN,
bezprzewodowe WLAN,  
okablowanie strukturalne,
montaż urządzeń sieciowych routery, switche, access pointy, anteny sieciowe  
 

 

 

 

 

Kamery do monitoringu - telewizja przemysłowa

W obecnych czasach monitoring stanowi nieodłączny element naszego życia. Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy różnorodne kamery do monitoringu. Telewizja przemysłowa, czyli system przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni pozwala na nadzór określonych pomieszczeń. Jest stosowana w obiektach usługowo-handlowych, ale też w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa to środek przeznaczony do obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń, świadczących o niebezpieczeństwie i zagrożeniu. Znajdziecie tu Państwo kamery do minitoringu takie jak CVI Full HD, Turbo HD HQ-VISION, rejestratory HD-CVI, rejestratory Turbo HD HQ-VISION, kamery CCTV i wiele innych. Wysoko wyspecjalizowane urządzenia zwiększą bezpieczeństwo Państwa otoczenia i chronionej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl

X
ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
Kamery, Telewizja Przemysłowa CCTV IP, Alarmy, Domofony, Sieci komputerowe, Anteny WIFI, Kontrola dostępu, Rejestracja czasu pracy
Sklep, Dystrybucja
Instalacje, Usługi
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z pełną gwarancją producenta. Zestawy do monitoringu, zestawy alarmowe, zestawy bezprzewodowe, urządzenia sieciowe IP.
Oferujemy również montaż kamer monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów, systemy bezprzewodowe, instalacje kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, instalacje nisko-prądowe. Nasze usługi objęte są pełną gwarancją. Sprawdź nasze realizacje i referencje.