Sprawdź co kupujesz >>

Lubię to!

Telewizja przemysłowa

Nasza firma dokonuje instalacji monitoringu począwszy od małych sklepów osiedlowych, biur, przez domy, szkoły, hurtownie, stacje, apteki, zakłady pracy na halach produkcyjnych i przemysłowych magazynach kończąc. Montujemy wszędzie tam gdzie inni rezygnują. 

 

Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie znajdując zawsze kompromis pomiędzy jakością a ceną. Montażu dokonujemy na sprzęcie stabilnym i sprawdzonym. Dzięki współpracy z największymi importerami w Polsce nasze ceny są atrakcyjne i uczciwe.

 

ZLECAJĄC NAM INSTALACJĘ MOŻESZ LICZYĆ NA PEŁEN PROFESJONALIZM ORAZ:

 • Wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym oraz po gwarancyjnym 
 • Bezpłatny dojazd oraz wycenę instalacji 
 • Rabaty na wybrane produkty w naszym sklepie
 • Szkolenie z obsługi systemu
 
Dokonujemy instalacji:
 
 • Telewizja przemysłowa CCTV
 • Monitoring IP 
 • Przewodowo i Bezprzewodowo (zależne od warunków)
 
Aby zasięgnąć nieco więcej informacji na temat systemów takich jak Telewizja przemysłowa CCTV, Monitoring IP przeczytaj artykuły naszego autorstwa znajdujące się w dolnym lewym rogu strony.
 
Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oraz wyśrubowane wymogi rynkowe dążymy do tego aby łączyć nowoczesne i skuteczne technologie Informatyczne ze sprawdzonymi i stabilnymi rozwiązaniami w dziedzinie telewizji przemysłowej. 
 
Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że technologia jaka została im zaoferowana należy do rozwiązań nowoczesnych, sprawdzonych przez doświadczonych fachowców oraz przystępnych cenowo. 
 
 
       
 
 
 
Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych

Wystawiamy faktury VAT
 
 
W sprawie przygotowania wyceny na monitoring prosimy o kontakt:

Poprzez formularz w zakładce Kontakt

Bezpośrednio pod adres biuro@monitoring-system.pl

Dzwoniąc pod nr tel. 883 287 742

 
 
Prosimy o podanie informacji dotyczących instalacji:
 • Lokalizacja - Adres, miasto
 • Miejsce instalacji monitoringu - dom, sklep, biuro, hala produkcyjna, hurtownia, teren otwarty, teren zamknięty? 
 • Ilość planowych kamer - na zewnątrz? wewnątrz? Ciemne pomieszczenia? Piwnice? Orientacyjny metraż obiektu
 • Obraz na komputerze? Na rejestratorze? (rejestratory są urządzeniami przeznaczonymi do zapisu obrazu z kamer, są szybkie, mało awaryjne, wydajne o niskim poborze prądu)
 • Czy obraz ma być dostępny przez Internet? (tak aby można było podglądać co się dzieje np. w biurze, w domu podczas naszej nieobecności.
 
Po otrzymaniu od Państwa zapytania w oparciu o podane parametry instalacji sporządzamy wstępną wycenę w czasie do 48h.  (firma Monitoring & IT zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zlecenia bez podania przyczyny)
 
Jeżeli wycena zostanie zaakceptowana - wtedy umawiamy się z Państwem na wizytę w obiekcie w celu obejrzenia lokalu, zaplanowania instalacji oraz ustalenia terminu montażu.
 
Czas montażu naszej ekipy zależy od metrażu obiektu, ilości kamer, ilości pomieszczeń które mają zostać objęte dozorem. Z reguły trwa to od 1-3 dni
 

Kamery do monitoringu - telewizja przemysłowa

W obecnych czasach monitoring stanowi nieodłączny element naszego życia. Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy różnorodne kamery do monitoringu. Telewizja przemysłowa, czyli system przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni pozwala na nadzór określonych pomieszczeń. Jest stosowana w obiektach usługowo-handlowych, ale też w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa to środek przeznaczony do obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń, świadczących o niebezpieczeństwie i zagrożeniu. Znajdziecie tu Państwo kamery do minitoringu takie jak CVI Full HD, Turbo HD HQ-VISION, rejestratory HD-CVI, rejestratory Turbo HD HQ-VISION, kamery CCTV i wiele innych. Wysoko wyspecjalizowane urządzenia zwiększą bezpieczeństwo Państwa otoczenia i chronionej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl

X
ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
Kamery, Telewizja Przemysłowa CCTV IP, Alarmy, Domofony, Sieci komputerowe, Anteny WIFI, Kontrola dostępu, Rejestracja czasu pracy
Sklep, Dystrybucja
Instalacje, Usługi
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z pełną gwarancją producenta. Zestawy do monitoringu, zestawy alarmowe, zestawy bezprzewodowe, urządzenia sieciowe IP.
Oferujemy również montaż kamer monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów, systemy bezprzewodowe, instalacje kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, instalacje nisko-prądowe. Nasze usługi objęte są pełną gwarancją. Sprawdź nasze realizacje i referencje.