Sprawdź co kupujesz >>

Lubię to!

Wysyłka

Przesyłki kurierskie

(krajowe)

Koszt wysyłki (do 30kg): 

 

  • Zamówienia powyżej 2000 PLN są wysłane na nasz koszt
  • Przedpłata na konto 24,00 PLN 
  • Za pobraniem 28,00 PLN 

       Ceny brutto 

TOWAR WYSYŁAMY RÓWNIEŻ ZA GRANICĘ

 

Wszystkie paczki są ubezpieczone od ich wartości

Odbierając towar kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu. Podstawą reklamacji jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera podczas dostarczenia przesyłki.

BEZPŁATNE śledzenie umożliwia Państwu sprawdzenie gdzie się znajduje przesyłka w danej chwili.

W tym celu wystarczy wprowadzić nr listu przewozowego na stronie przewoźnika.

 

Poczta Polska

 

Paczka priorytet - 15.00 PLN

Wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej nie są ubezpieczone 

Czas doręczenia przesyłki od 1 do 10 dni roboczych 

 

Odbiór osobisty

Towar można odebrać osobiście tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym tel. 883 287 742

w Krakowie lub Krzeszowicach

 

 

Kamery do monitoringu - telewizja przemysłowa

W obecnych czasach monitoring stanowi nieodłączny element naszego życia. Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy różnorodne kamery do monitoringu. Telewizja przemysłowa, czyli system przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni pozwala na nadzór określonych pomieszczeń. Jest stosowana w obiektach usługowo-handlowych, ale też w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa to środek przeznaczony do obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń, świadczących o niebezpieczeństwie i zagrożeniu. Znajdziecie tu Państwo kamery do minitoringu takie jak CVI Full HD, Turbo HD HQ-VISION, rejestratory HD-CVI, rejestratory Turbo HD HQ-VISION, kamery CCTV i wiele innych. Wysoko wyspecjalizowane urządzenia zwiększą bezpieczeństwo Państwa otoczenia i chronionej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl

X
ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
Kamery, Telewizja Przemysłowa CCTV IP, Alarmy, Domofony, Sieci komputerowe, Anteny WIFI, Kontrola dostępu, Rejestracja czasu pracy
Sklep, Dystrybucja
Instalacje, Usługi
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z pełną gwarancją producenta. Zestawy do monitoringu, zestawy alarmowe, zestawy bezprzewodowe, urządzenia sieciowe IP.
Oferujemy również montaż kamer monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów, systemy bezprzewodowe, instalacje kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, instalacje nisko-prądowe. Nasze usługi objęte są pełną gwarancją. Sprawdź nasze realizacje i referencje.